Yllka Gashi bëhet ‘identike’ me vajzën, shikoni çfarë ka bërë

SHPËRNDAJE

Yllka Gashi është ndër aktoret më të dashura dhe më të suksesshme kosovare.

Tash e një kohë të gjatë nuk e kemi parë në ndonjë projekt vendor, por ajo vazhdon të mbetet shumë e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Edhe pse jo në aktrim ajo është aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshme.

Vizitat e shpeshta, në vende të ndryshme janë ato që e karakerizojnë Yllkën, shkruan ORAinfo.

Por, duket se këtë ditë e ka filluar me familjen e saj, konkretisht me vajzën me të cilën ka publikuar një fotografi nga shtrati.

Foton në fjalë e kanë realizuar me një nga efektet e Snapit ku po duken të njëjta./ORAinfo/