Valon Bela provokon Talat Xhaferin dhe BDI-në: Kako si Talateee? (Foto)

SHPËRNDAJE

Valon Bela provokon Talat Xhaferin dhe BDI-në: Kako si Talateee?

Ish aktivisti i OJQ-ve dhe që viteve të fundit është i afërt më strukturat e BDI-së në Cair, Valon Bela ka provokuar BDI-në dhe Talat Xhaferin për Ligjin për Gjuhën Shqipe, informon portali “tetova1”.

Në profilin e tij në facebook Bela ka shkruar:

Ku mbeti Ligji për gjuhën (t) shqipe ?

Kako si Talateeeee ? /tetova1