Tunduese dhe e parezistueshme. Luana Vjollca do iu lërë pa fjalë (FOTO)

SHPËRNDAJE

Moderatorja e talentuar duket se po përjeton jo vetëm pikun e karrierës televizive, por edhe pikun e formës së saj trupore. Mosha ja lejon ndaj pse jo.

Ajo duket shume seksi dhe shpërthyese me një fustat të bardhë me dekoltenë bujare që nuk e fsheh gjoksin e papërmbajtshëm.

E bardha duket të jetë ngjyra e saj e preferuar si në verë dhe në dimër, pasi ajo dominon publikimet e moderatores.

Dhe pse është një ngjyrë, që për shkak se nxjerr në pah të gjitha defektet, shumë femra do të nguronin ta vishnin. Por për Luanën kjo nuk përbën një problem. Linjat e saj bombastike dhe mjaft të lakuar kanë qënë gjithnjë një tundim.

Kush mund t’i rezistojë këtij sensualiteti?

Link: https://www.instagram.com/p/BgPIEauHudB/?taken-by=luanavjollca

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BevtUHdnli7/?taken-by=luanavjollca