!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->
Friday, April 27, 2018

TEKNOLOGJI

Xhaferi paralajmëron Zaevin: Kontrollo mirë sjelljen e ministrave

“Ministër, ulu dhe fshije fotografinë që e keni bërë. Kryeministër, ju lutem të merrni masa për sjelljen e ministrave tuaj. Ky është paralajmërimi i...

E ka thën Fishta : “Pa pasë studju kurr për politikë,...

Shkrimi i mëposhtëm është shkruar nga Gjergj Fishta në vitin 1913. Edhe pse kanë kaluar 105 vite, është aktual edhe sot për realitetin shqiptar....

Zekiri: Nga i ka marr Çavkovi 1 milion euro

Muhamed Zekiri, deputeti i Lidhjes Social Demokrate të Maqedonisë, para kamerës së Lajm TV ka kujtuar ngjarjen e 27 prillit të vitit të kaluar...

Zekiri: Të dënohen përgjegjësit e natës së kobshme të 27 prillit...

Muhamed Zekiri, deputeti i Lidhjes Social Demokrate të Maqedonisë, para kamerës së Lajm TV ka kujtuar ngjarjen e 27 prillit të vitit të kaluar...

Arbana Xharra: E kisha burgos Erdoganin me dënim të përjetshëm! (FOTO)

Gazetarja Arbana Xharra si çdo herë, ka vazhduar me komentet e saj kundër Erdoganit, ajo në profilin e saj në facebool ka shkruar:

Kosovari që po i çmend femrat me trupin e tij (FOTO)

Ai lirisht mund të konsiderohet si djali me trupin më të bukur në Kosovë. Quhet Besim Trena dhe është nga Ferizaj. Ka fituar një sërë çmimesh...
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com