Sonte përballen Bekir Asani dhe Naser Selmani

SHPËRNDAJE

Në një debat të dtejtëpërdrejtë sonte do të përballen dy protagonistët e ndodhive të ditëve të fundit, kreu i BDI-së për Çairin, Bekir Asani dhe kreu i Shoqatës së Gazetarëve, Naser Selmani, shkruan Fakte. Ky debat pritet të zhvillohet në televizionin 21, me fillim në ora 21:30 në emisionin Click Plus.

Sipas paralajmërimit, Asanj do të jetë në lidhje të drejtëpërdrejtë në Skype, ndërsa në studio përveç Naser Selmanit janë ftuar edhe Valon Bela dhe Blerim Hyseni./FAKTE.Net