Shkurte Gashi çmend publikun /VIDEO LIVE

SHPËRNDAJE

Shkurte Gashi në një mbrëmje të mbajtur në Luzern të Zvcirës për nder të Ditës së 8 Marsit është parë duke ndezuar atmosferën përmes një video qe ka postuar në rrjetin social “Instagram’.

Ajo si gjithnjë me hitet e saj mbetet një këngëtare mjaft e dashur për publikun dhe e kërkuar në mbrëmje të ndryshme, shkruan shigjeta.net

Aty vërehet një numër I madh I pjesëmarrësëve që kishin shkuar për ta festuar këtë ditë nën melodinë e këngëve të saj./shigjeta.net/

Për më tepër shikojeni videon: