Sellma befason kur tregon se sa kohë i merr grimi i Elvanës (Foto)

SHPËRNDAJE

Sellma befason kur tregon se sa kohë i merr grimi i Elvanës (Foto)

Grimerja e njohur shqiptare, Sellma ka befasur me deklrartën e saj të fundit, transmeton Indeksonline.

Ajo është përgjigjur në pyetjet se sa kohë ka marrë grimi shumë i thjeshtë në dukje i Elvana Gjatës, në koncertin e saj të mbajtur para disa kohësh.

“Pyetjet, mesazhet e juaja, sesa kohë na mori realizimi i këtij grimi, përgjigja është hiç më pak se 65 minuta. Pastërtia merr kohë” , ka shpjeguar ajo në Instagram shoqëruar edhe me një foto të Elvanës.

Duket se ky grim i thjeshtë, nuk është edhe aq i thjeshtë dhe Sellma ka punuar shumë në të./Indeksonline/