Sasa e Xhbanja e kalojnë vitin e ri me këtë reper – FOTO

SHPËRNDAJE

Ardiana ka krijuar miqësi të afërt me koleget e reja nga seriali pjesë e kastit të të cilit është prej pak kohësh, por ku suksesin e ka të lakmueshëm njofton shigjeta.net

Ardiana, që publiku po e njeh si Sasa, ka miqësi tejet të afërt me Xhbanen dhe Xhesiken, që i ka pikë të dobët, shkruan “Kosovarja”.

Sasa e Xhbanja edhe për vit të ri ishin bashkë, madje nën shoqërinë e reperit Arian Agushi, i njohur si Gold AG./Shigjeta.net/