Rozana Radi tregon kujt i ka dërguar “selfie” nudo

SHPËRNDAJE

Nuk është e lehtë të pranosh disa gjëra private publikisht, por jeta të vendos në situata të vështira. Si për shembull përballë Roza Latit.

Dy moderatoret Rozana Radi dhe Fiori Dardha janë pyetur ndër të tjera për disa gjëra pikante gjatë emisionit “Why not”.

“A keni dërguar ndonjëherë selfie nudo?”, ishte një nga pyetjet e Rozës, për të cilën Rozana u përgjigj “po”.

“Doktorit që më bëri gjoksin, “e kam kështu, ma bëj ashtu”. Doktori nuk të merr përsipër pa foto”.

A keni notuar ndonjëherë nudo?

Fiori: Unë nuk di not e veshur, jo më nudo.

Rozana: Në një vend privat, gjithë ato herë.

A keni bërë ndonjëherë gjëra të pista në sediljen e pasme të makinës?

Rozana: Çfarë? P.sh. të hash byrek dhe të bien copat poshtë. /albeu.com/