Provokon Sofia e Arian Çanit, i zbulon të gjitha me fotot nga shtrati (FOTO LAJM)

SHPËRNDAJE

Sofia e Arian Çanit tërheq gjithmonë vëmendjen çdo puntatë të “Zonë e lirë”, por jo vetëm në ekran. Edhe në Instagram, bjondja bukuroshe së fundmi i ka çmendur ndjekësit me setin e ri fotografik.

Në njërën prej fotove Sofia, emri i vërtetë i së cilës është Xheni, shfaqet në shtrat e veshur me një body ngjyrë vishnjë i cili i zbulon gjoksin dhe të pasmet.

Xheni ka marrë dhjetëra komplimenta në foton e postuar në Instagram, por gjithashtu edhe ajo çfarë ka shkruar në foto ka ngjallur reagime.

“Nuk jam për këdo”, shkruan Xheni e cila sot mund të themi pa dyshim i vuri flakën Instagramit.