Nëna e Afërdita Dreshajt e nxjerr gjoksin në fushë dhe i çmend të gjithë (Foto)

SHPËRNDAJE

Nëna e Afërdita Dreshajt e nxjerr gjoksin në fushë dhe i çmend të gjithë

Më e mirë e ëma se e bija. Kjo është një shprehje e famshme e shumë e përdorur kur dikush dëshiron ta lavdërojë ndonjë nënë të ndonjë vajze, shkruan “Kosovarja”.

Në të vërtet, Afërdita e Jehona Dreshaj janë tejet të pashme, joshëse e të pa rezistueshme, por kaq “hot” e kanë edhe të ëmën. Nëna e Afërditës dhe Jehonës, në daljen e fundit me të bijat, ka vendosur ta vë në pah gjoksin e saj të beshëm, shkruan “Kosovarja”.

LEXO EDHE: Modelja le Burrin për Ramadan Krasniqin-Danin në emision (Live)

Nuk kanë munguar komentet e fansave të vajzave të saj, që tani ja ë bërë edhe adhurues të mamasë së tyre.