SHPËRNDAJE

Të hënën miliardierja Paris Hilton njoftoi publikimin e këngës së saj më të re me një foto shumë sesuale ku shfaqej e zhveshur në mes të trëndafilave.

Trashëgimtarjae hoteleve “Hilton“magjepsi ndjekësit me foton e publikuar për të cilën ajo tha gjithashtu është një dhuratë për ditën e të dashuruarve, përcjell shigjeta.net

Po ashtu Paris ka filluar përgatitjet për ditëlindjen e saj më 17 shkurt, ndërkohë që u surprizua nga fansat në Brazil me një tortë gjigande dhe ëmbëlsira.

Biondja simpatike vendosi që t’u dhuronte fansave parfumet e krijuara prej saj të cilat kohët e fundit po i sjellin fitime marramendëse.

Paris do të martohet me të fejuarin e saj aktorin Chris Zylka, 32 vjeç. /Shigjeta.net