Mëngjeset romantike të Adelinës me të fejuarin

SHPËRNDAJE

Këngëtarja Adelina Tahiri së fundi është bërë emër shumë i komentuar në mediet rozë.

Lajmi për fejesën e këngëtares kishte bërë bujë në mediet rozë, pasi kishte ardhë shumë shpejt pas konfirmimit të lidhjes, shkruan lajmi.net.

Ajo u kurorëzua në një ceremoni private në Austri, ndërsa kohë pas kohë ka publikuar disa imazhe nga ambienti ku qëndronte.

Megjithatë, Adelina ka preferuar që çdo gjë rreth të fejuarit të tij, biznesmetin Serjozha Markov, të mbetet shumë private dhe asnjëherë nuk publikon foto me të.

Në Insta-Story, këngëtarja ka postuar një imazh në të cilin tregon se si janë mëngjjeset e saj tani, teksa pi kafen me të fejuarin ajo befasohet me një buqetë trëndafila. /Lajmi.net/