Meda shfaqet me veshjen e Rugovës, ‘bombardohet’ nga komentet

SHPËRNDAJE

Këtë e dëshmon edhe fakti se sa shumë është i ftuar në dasmë, që do të thotë është i përzgjedhuri i tyre për ditën më të rëndësishme të jetës, shkruan ORAinfo.

Meda është i martuar me Lulën dhe ka fëmijë, të cilët janë një familje shumë e bukur dhe e lumtur.

Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet, shkruan ORAinfo.

Sot Meda ka publikuar një foto në të cilën shihet me veshjen e Rugovës dhe po duket shumë bukur.

Natyrisht, për një veshje të tillë, ai ka marrur shumë komente pozitive.