Lirohet nga burgu Ismail Morina (FOTO LAJM)

SHPËRNDAJE

Lirohet nga burgu Ismail Morina (FOTO LAJM)

Ismail Morina ose i njohur ndryshe si Ballisti është liruar nga paraburgimi.

Me një foto me konsullin shqiptar në Bari, Ballisti ka lajmëruar lajmin e bujshëm.

“Me konsullin e pergjithshen te republikes se Shqiperise te akredituar ne Bari te Italise Zotrine/Dashamirin Adrian Haskaj.

Pergzime te veçanta strukturave te shtetit shqiptare qe jane pefshire ne perpjekjet per lirimin tim, respekt per Kroacine dhe Italine ne paanshmerine e treguar prej tyre dhe mirenjohje gjith atyreve qe zbriten rrugeve te kryeqytetit shqiptar ne mbrojtjen time. I LIRË !!

Rrofte shpirti i shqiptarit”- shkruan Ballisti në Facebook. /albeu.com/