Ledioni ikën nga Top-i dhe do të bëhet drejtor i madh

SHPËRNDAJE

Vijojnë ndryshimet e mëdha të emrave të Top Channel. Mësohet se sëfundmi do të largohet edhe dhëndri i familjes Hoxha, pikërisht Ledion Liço. Ky i fundit do të shkojë në krye të një institucioni të rendësishëm, gjë e cila bën që të largohet nga Top Channel, shkruan Syri.Nuk dihet ende se cili është roli i vjehrrës së tij në këtë detyrë të re që merr, por edhe i Ben Blushit për largimin nga Top-i.