Lakuriq në vaskë…Enca publikon videon duke luajtur me gjoksin bombastik (VIDEO)

SHPËRNDAJE

Këngëtara Enca Haxhia nuk është parë asnjëherë kaq e nxehtë sa në këtë video njofton shigjeta.net

Ajo ka ndarë në rrjetet sociale një viedo teksa gjendej brenda një vaske. Pamjet janë shkëputur gjatë xhirimit të videoklipit të një prej këngëve të saj.

Enca shfaqet krejtësisht e zhveshur dhe luan me ‘asetet’ e saj bombastike. Ish anëtarja e  OTR gjithmonë është shprehur se i adhuron format e saj trupore.

Krah publikimit këngëtaraj ka shkruar se pamjet janë ndër të preferuarat e të gjitha kohërave. /Shigjeta.net