Ku po i kalojnë pushimet e hershme Graniti e Leonita?

SHPËRNDAJE

Ky sezon veror do jetë i ngjeshur për futbollistët falë kampionatit ‘Rusi 2018’.

Kjo ka bërë që për pushime verore dhe ca ditë të ndara për personat e zemrës të mendohet më herët.

Në këtë frymë ka qenë edhe vendimi i Granit Xhakës i cili ditën e djeshme ka marrë rrugë drejt një destinacioni shumë të bukur me gruan, Leonitën.

Çifti po shijojnë Marrakech të Marokos, një destinacion luksoz por mahnitës në Afrikën veriore.

Fotot s’kanë munguar! /prive.al