Kjo është vjehrra ekstravagante e Sinan Hoxhës (FOTO LAJM)

SHPËRNDAJE

Nëse mendonit se nga buron gjithë bukuria e bashkëshortes së këngëtarit Sinan Hoxha, mjafton të shikoni këtë foto të nënës së saj dhe gjithë “enigma” zgjidhet.

Andrra Destani është një nga femrat shqiptare më të bukura dhe mjaft origjinale.

Por nëse shikon nënë apo motrën e saj do të kuptoni se dhe ato nuk kanë të sharë.

Motra e Andrrës ka publikuar një fotokrah nënës së saj, ku ajo duket e veshur me një fustan sexy.

Ndryshe nga sa kemi parë, kur ajo është shfaqur krah Sinanit e veshur me uniformën e policisë.