Kjo është limuzina super luksoze e të dashurit të Morenës (FOTO)

SHPËRNDAJE

I dashuri i saj iranian, miliarder, në mënyrë indirekte e ka konfirmuar madje lidhjen e tij me bukuroshen shqiptare, shkruan lajmi.net

Sasha e ka mësuar fjalën ‘Të dua’ dhe e shkruan atë në shqip e si duket po kalon momente të këndshme me Morenën.

Përveç se është i dashuri i saj emri i tij po qarkullon në media edhe për jetën super luksoze që bën. Ju njohim tani me limuzinën e tij.