Kallashi ja heq trurin fansave me foton komplet lakuriq, por kjo që bën më pas nuk pritej

SHPËRNDAJE

Donjeta Kosumi ose “Kallashi”, njihet jo vetëm për kërcimet provokuese, por edhe fotot seksi që poston në të cilat shpeshherë tregon më shumë seç duhet. Pasi i vodhën Instagramin e dikurshëm, e me hapjen e Instagramit të ri, Kallashin nuk e kemi parë më të postojë foto lakuriq. Por së fundmi valltarja i ka çmendur fansat me një foto ku shfaqet në borë, komplet lakuriq teksa pjesët intime i mbulon me një zemër. Mirëpo pak orë më vonë, Kallashi ka bërë të papriturën. Ajo e ka fshirë foton e nuk dihet arsyeja pse pasi valltarja nuk e ka pasur ndonjëherë problem ekspozimin e trupit e ky veprim duket i çuditshëm. Për të parë videon e plot Klikoni në reklam dhe pas 5 sekondave ju hapet Lajmi i plotë dhe detajet…