Kaçurrelja e “O Sa Mirë” me këtë fustan nxjerr linjat shpëthyese! (FOTO)

SHPËRNDAJE

Duket se karakteri i Artës po pëlqehet shumë nga publiku e një plus për këtë fakt mund të jetë edhe bukuria që e karakterizon atë.

Arta së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” prej nga e shohim shumë seksi veshur me fustanin e zi dhe të ngushtë teksa pozon me shumë ëmbëlsi para kamerës.

Ndryshe, Arta nuk është parë më herët në botën e televizionit kurse duket se tashmë asaj i janë hapur dyert e famës dhe suksesit.