“Grupi” i Musa Xhaferit shtron iftar, Zoti ua bëftë kabull (Foto)

SHPËRNDAJE

Anëtari i kryesisë qëndrore të Bashkimit Demokratik për Integrim,Musa Xhaferri sonte shtroi darkë iftari për miqtë dhe bashkëpuntorët e tij.

Ne këtë darkë ishin të ftuar funksionarë, bartës së funksioneve publike, kryetarë komunash dhe shokë të z.Xhaferi.