Geta Beqa pas fitnesit bën pak relaks në këtë vend (FOTO)

SHPËRNDAJE

Por pas gjithë atij angazhimi duket se Geta ka gjetur kohë për vetën dhe tashmë është duke i shijuar pushimet në Spanjë. Prej aty ajo ka postuar një fotografi ku shfaqet shumë e bukur teksa pozon më ndryshe se që jemi mësuar ta shohim.

“Të udhëtosh do të thotë të inspirosh dhe të inspirohesh” kishte shkruar së bashku me fotografi Geta.

Ndryshe, Geta është e martuar dhe është nënë.