Erika vjen e nxehtë si vullkan në projektin e ri (VIDEO)

SHPËRNDAJE

Këngëtarja e re dhe shumë e suksesshme Erika Rustemi po vjen me një tjetër projekt mjaft të nxehtë në këtë pranverë të begatshme. Ajo këto ditë po hedh në treg klipin më të ri që është një këngë mjaft ritmike me një videoklip mjaft provokativ.