Edona Llalloshi do të agjëroj Ramazanin, shikoni si e ka përgatitur hallvën (FOTO)

SHPËRNDAJE

Këngëtarja e njohur, Edona Llalloshi shquhet për vokalin e saj të ëmbël, shkruan ORAvip.

Janë këngët e saj artistike ato që nuk mungojnë asnjëherë, ajo ka një zë të mrekullueshëm dhe i bën të gjithë për vete.

Muaji i Ramazanit fillon prej ditës se marte dhe Edona ka treguar për mes rrjetit social se është një besimtare e devotshme, dhe ka bërë ushqimin gati për ketë muaj.

Kujtojmë qe Edona para disa ditëve ka publikuar këngën e re e cila u pëlqye shumë nga publiku./