E tmershme çfarë i ndodhi Guleserenit, i dështojnë keq operacionet plastike ja si i bëhet fytyra

SHPËRNDAJE

Nurgul pati shumë role përgjatë karrierës së saj me të cilët edhe njihet në publikun turk, përcjell ORAinfo.

Po në publikun shqiptar erdhi me rolin e Gulserenit dhe me po këtë emër do të mbahet mend.

Nurgul në tendencë për t’u dukur sa më në formë, ajo duket që e ka mbushur fytyrën e saj me botoks, në mënyrë që të parandaoljë plakjen.

Mirëpo në një foto të publikuar ajo shihet në një gjendje aspak të mirë e me fytyrë të ënjtur.