E njihni Yllka Gashin, ja sa bumur duket me familje në Amerikë

SHPËRNDAJE

Yllka Gashi është ndër aktoret më të dashura dhe më të suksesshme kosovare.

Tash e një kohë të gjatë nuk e kemi parë në ndonjë projekt vendor, por ajo vazhdon të mbetet shumë e dashur për publikun, shkruan ORAinfo

Edhe pse jo në aktrim ajo është aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshme.

Sot përmes postimeve ajo ka treguar se si po i kalon festat së bashku me familjen e saj.

Për më tepër shikoni pamjet madhështore më poshtë…