E mbani mend modelen e cila parashikonte motin! Tani la vendosur ti heq edhe ato pak rroba që mbante! (Foto)

SHPËRNDAJE

Modeli dhe aktorja, Yanet Garcia një nga parashikueset e motit më të njohura në Amerikën e Jugut ka më shumë se 5 milionë ndjekës në profilin e saj në instagram .

Për këtë bukuroshja latine, për festat e fundvitit ka vendosur ti dhuroj disa fotot “prekse”, ndjekësve të saj, thënë më mirë e zhveshur e tëra./Indeksonline/

Yanet Garcia

Yanet Garcia