Djali Tunës kaq i vogël po vozit vetura kaq të shtrenjta (FOTO)

SHPËRNDAJE

Si çdoherë i bukur dhe i ëmbël Që nga lindja, djali i Tunës dhe Patrisit, Tiani është bërë pjesë e pandashme e mediave rozë.

Çdo fotografi që publikojnë të Tianit, qoftë Tuna, ato bëhen pjesë e mediave për faktin se dyshja janë të njohur dhe të dashur për publikun. Tuna dhe Patrisi ndajnë shumë fotografi nga jeta e përditshme në rrjete sociale, në të cilat padyshim që është edhe ”engjëlli” i tyre, Tiani.

Në skena dhe situata të ndryshme, Tiani shfaqet çdoherë i bukur dhe i ëmbël në fotografi. Së fundmi në një fotografi të publikuar, Tiani i Tunës dhe Patrisit shihet duke ”vozitur” veturën, derisa shihet që është në prehërin enjë të afërmi, shkruan rtv21.

Ndryshe, disa muaj më parë, këngëtarja Altuna Sejdiu-Tuna i ka hapur djalit llogari në Instagram, në të cilën publikon imazhe të ndryshme të tij./Kosovarja