Çfarë po ndodh me të? Big Mama nuk është aspak mirë (FOTO)

SHPËRNDAJE

Big Mama është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.Ajo tashmë e ka provuar vetën edhe si moderatore dhe autore e emisioneve ku po ia del mjaftë mire, shkruan ORAinfo.Pak kohë më parë ajo bëri një operacion në stomak për të humbur peshë, e që në të vërtetë tashmë po duket shumë mirë.Bigi është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.Së fundmi ajo ka publikuar disa foto në të cilat nuk po duket edhe aq mirë./ORAinfo/