BLEONA QERETI I KËRKON LUANA VJOLLCËS 100.000$ PËR T’I SHKUAR NË EMISION (FOTO)

SHPËRNDAJE

Këngëtarja Bleona Qereti ka befasuar të gjithë me publikimin e fundit përcjell shigjeta.net.

Në një foto të hedhur në Instastory Bleona ka ndarë me ndjekësit një bisedë e cila me gjasë është realizuar nga dikush prej stafit të emisionit që udhëheq Luana Vjollca, shkruan lajmi.net

Këngëtarja shqiptare me famë në botë u ka kërkuar atyre shumën në vlerë prej 100.000$ për t’i shkuar në intervistë.

Në kërkesën që i është bërë Bleonës është përmendur edhe Flori Mumajesi me të cilin i thanë se duan ta ‘martojnë’ në emisionin ekskluziv të 1 Janarit.

Ditë më parë Bleonën dhe Florin i kanë konsideruar si dyshen që do të ishin çift perfekt dhe lajmet që kanë dalë sa i përket kësaj e kanë acaruar këngëtaren./Shigjeta.net/