Artan Grubi kërkon drejtësi për komitin e vdekur (FOTO)

SHPËRNDAJE

Ngushëllime famijes dhe miqve të të riut që sot humbi jetën pas përleshjes fizike para ca ditësh.

Më vjen keq që një tragjedi kaq e rëndë rinore abuzohet në mënyrë kanibaliste nga shumë njerëz në rrjete sociale që nxisin reagime histerike dhe lajme të rreme rreth motiveve prapa këtij rasti.

As politika, as etnia, e aq më pak unë ose BDI kanë lidhje me këtë rast tragjik.

Mos ia vrani familjes të riun për së dyti për nevojat e juaja poltike, leni drejtësinë ta thotë fjalën e vet.

————————————————————–