Aktorët e ‘Stupcave’, Vedati e Mensuri me gratë e tyre, shikoni si shkëlqejnë

SHPËRNDAJE

Aktorët e ‘Stupcave’, Vedati e Mensuri me gratë e tyre, shikoni si shkëlqejnë

Vedat Bajrami e Mensur Safqiu janë dy aktorët e humoristët më me zë aktualisht.

Skeqet e tyre janë të famshme për shumicën e publikut dhe batutat e tyre për një kohë të shkurtë zënë vend në zhargonin popullor, përcjell ORAvip.

Jeta e tyre private përbën interesim për gjithë fansat e tyre.

Ata janë të martuar me dy femra të bukura e tërheqëse, e përderisa Vedati është shumë i afërt me publikun duke publikuar imazhe të bukura me gruan e tij, Mensuri është shumë i rezervuar.

Ky i fundit është i martuar me moderatoren e njohur të lajmeve në Klan Kosova, Mjellma Pallaskën.

Dy femra tërhqesëse por cila më e bukur. /ORAvip/