!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->
Sunday, May 27, 2018

TEKNOLOGJI

Ky është “mjeshtri” që mund të ndalë Real Madridin?!(FOTO)

Në rrjetet sociale është shpërndarë kjo foto në një sallë sporti ku shihet një person me veshje sportive dhe futboll. Bëhet fjalë për kreun...

4 përdorimet mjekësore të aloe verës të cilat me siguri nuk...

Aloe vera është një nga bimët që ka më shumë përfitime mjekësore në gjithë botën. Përdorimi i saj fillon që në kohrat antike. Në...

Gjyste Vulaj apo vajza e saj!? Gjykojeni vet (FOTO)

Këngëtarja e mirënjohur Gjyste Vulja, më e nxehtë as asnjëherë shfaqet në imazhin që ka publikuar së fundi, shkruan Kosovarja. Linjat e saja perfekte, të...

Si të bëni japrakë me fleta rrushi për iftar

Japrakët janë një recetë tipike e kësaj periudhe të vitit për shkak të gjetheve të rrushit që janë pikërisht në kohën për t’u gatuar....

Cristiano Ronaldo shpërblehet me puthje pasionante nga e dashura e tij

Futbollisti portugez ka luajtur në rol periferik mbrëmë në ndeshjen e Real Madrid kundrejt Liverpool e cila përfundoi me rezultat 3-1, përcjell arbresh.info. Por pavarësisht...

Shikojeni se në çfarë gjendje u la sheshi në Prishtinë, pas...

Sheshi ‘’Zahir Pajaziti’’ në Prishtinë ka mbetur në gjendje të mjerueshme pas përfundimit të ndeshjes finale të Champions League 2018-të ndërmjet Real Madrid dhe...
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com